Майстер-клас з малювання птахів та презентація книги про сов

10.08.2015

ПЕРНАТІ ДРУЗІ

 

Майстер-клас з малювання птахів та презентація книги про сов

 

12 вересня 2015 року, о 15.00 год. у Зоологічному музеї, біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Грушевського, 4) відбудеться майстер-клас з малювання птахів від знаного українського художника-анімаліста Ігоря Землянських та презентація популярної книги про сов «Вартові ночі».

Майстер-клас та презентація здійснюються в рамках проекту «Пернаті друзі», що об’єднує спеціалістів та аматорів, які займаються вивченням птахів. Учасники проекту діють виключно на громадських засадах та намагаються зробити знання про птахів максимально доступними для широких верств населення.

Ігор Землянських відомий художник-анімаліст з міста Борисполя, Київської області, автор ілюстрацій, без перебільшення,  до більшості книг присвячених птахам, що вийшли в Україні за останнє десятиліття. Впродовж майстер-класу художник не тільки навчить таємницям мистецтва реалістичного зображення пернатих, але й розповість про своє захоплення орнітологією й досвід порятунку птахів, які опинились у біді. Зустрічі з цією унікальною людиною нікого не лишають байдужими.

Під час майстер-класу буде представлено книгу «Вартові ночі» написану харківським орнітологом Єгором Яцюком та проілюстровану Ігорем Землянських. Книга також вийшла в рамках проекту «Пернаті друзі» і присвячена найтаємничішій групі наших птахів – совам. Вона містить відомості про біологію та екологію, а також видові описи совоподібних України. На 48 сторінках видання міститься 70 кольорових ілюстрацій.

Запрошуються всі охочі й не байдужі до читання, малювання та живої природи.

 

Контакти:

Олександр Бобко: +380681999276, pernatidruzi@ukr.net

Веб-сайт проекту «Пернаті друзі» - http://www.pernatidruzi.org.ua

 

від Зоологічного музею біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка:

Іван Комарницький, yanekkom@gmail.com

» Всі новини