«Вартові ночі»

14.09.2015

У суботу, 12 вересня 2015 року, о 15.00 год. у Зоологічному музеї, біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Грушевського, 4) відбувся майстер-клас з малювання птахів (сов) від знаного українського художника-анімаліста Ігоря Землянських та презентація популярної книги про сов «Вартові ночі». Майстер-клас та презентація проведені в рамках проекту «Пернаті друзі», що об’єднує спеціалістів та аматорів, які займаються вивченням птахів і в межах ХХІІ Форуму видавців, який у ці дні відбувся у Львові.

Акцію відвідали близько 50 учасників різних вікових категорій. Презентація книги проходила у залі птахів Музею, а майстер-клас – проведений у великій аудиторії біологічного факультету, де присутні мали можливість сісти за парти і спробувати себе в малюванні сов, зокрема, найбільшого представника нашої орнітофауни – пугача. Впродовж майстер-класу художник розповів про деякі таємниці реалістичного зображення пернатих і показав на практиці, як виконується малюнок.

Презентована книга «Вартові ночі» написана харківським орнітологом Єгором Яцюком та проілюстрована Ігорем Землянських. Вона присвячена найтаємничішій групі наших птахів – совам і містить відомості про біологію та екологію, а також видові описи совоподібних України. На 48 сторінках видання міститься 70 кольорових ілюстрацій.

В знак вдячності, автори акції подарували Музею картину з зображенням хижого птаха – осоїда, виконану Ігорем Землянських.

Більша фото-галерея міститься на інтернет-сторінці: http://zoomus.lviv.ua/gallery_Majster-klas-z-malyuvannya-ptahiv-ta-prezentatsiya-knigi-pro-sov/

» Всі новини