Новини

« 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 33 »
Міжнародний день охорони водно-болотних угідь 20.01.2016

Міжнародний день охорони водно-болотних угідь Кожного року 2 лютого у світі відзначають Міжнародний день охорони водно-болотних угідь ( #World_Wetlands_Day ). Зоологічний музей також долучається до відзначення такої події, котра цього року проводиться під гаслом "Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього: стале життєзабезпечення населення" ("Wetlands for our Future:Sustainable Livelihoods"). Отож, запрошуємо усіх бажаючих 2 лютого відвідати наш Музей! Тут Ви зможете оглянути виставку фотографій, присвячених водно-болотним угіддям Західної України. Чекаємо Вас у Музеї!

Селфі у Музеї! 18.01.2016

Селфі у Музеї! Щороку 21 січня музеї всього світу приєднуються до Міжнародного флешмобу музейних селфі, що започаткований Європейським проектом Culture Themes. Для участі у флеш-мобі Вам потрібно прийти до улюбленого музею, зробити "селфі" - свій фотопортрет власноруч - на фоні чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати його у Facebook, додавши теги ‪#‎MuseumSelfie та тег того музею, де ви зробите фото. Єдине застереження: використовувати спалах категорично забороняється, адже це шкодить здоров'ю музейних раритетів. Зоологічний музей ЛНУ ім. І. Франка оголошує про своє приєднання до флеш-мобу ( ‪#‎ZooMuseumLviv ). "Приходьте, робіть фото та викладайте їх у Facebook з хештегами #MuseumSelfie і #ZooMuseumLviv. У...

"‎Здибанка‬ у Музеї!" - "Життя тварин узимку" 18.01.2016

16 січня 2016 року в Зоологічному музеї ЛНУ імені Івана Франка відбулася перша акція під назвою "‎ Здибанка   у Музеї! "  - "Життя тварин узимку" . Тематична акція присвячена тваринам і зимі. Відвідувачі мали змогу оглянути експозицію музею та послухати екскурсію про те, що роблять різні тварини взимку, як різні види їх пристосовуються до холодної пори року. Крім постійної експозиції, почала діяти, також, тимчасова виставка унікальних світлин доцента кафедри зоології Ігора Дикого "Чудова Антарктида"! З 11.00 до 16.00 Музей відвідали близько 100 охочих, серед яких половина - діти! Щиро вдячні всім за увагу! До наступної Здибанки;)

Звіт Зоологічного музею про роботу у 2015 році 12.01.2016

Звіт Зоологічного музею про роботу у 2015 році

ЗДИБАНКА в музеї 12.01.2016 ЗДИБАНКА в музеї

      ЗДИБАНКА в музеї   16 січня 2016 року Музей відчиняє двері для всіх охочих! Оглянути експозиції можна буде з 11.00 до 16.00 о 12.00 відбудеться екскурсія "Життя тварин узимку" Крім того, Ви зможете насолодитись спогляданням виставки унікальних світлин Ігора Дикого "Чудова Антарктида" .      Зустрінемося  у Музеї :)  

Etmopterus benchleyi новий вид ліхтарних колючих акул з тихоокеанського узбережжя Центральної Америки 28.12.2015

Etmopterus benchleyi новий вид ліхтарних колючих акул з тихоокеанського узбережжя Центральної Америки   Новий вид ліхтарних колючих акул Etmopterus benchleyi , описаний з восьми зразків, виловлених біля тихоокеанського узбережжя Центральної Америки на глибинах від 836 до 1443 метрів. Новий вид є близьким до Etmopterus spinax , але вирізняється відсутністю бічного маркування і помірно короткими, тонкими, як гак, конічними шкірними зубчиками розподіленими по всьому тілу. За цим, її можна відрізнити від найближчих родичів, об᾿єднаних за забарвленням, вимірами пропорцій тіла, меристичними точками, розташуванням шкірних зубчиків і розмірами. Спинні плавці нового виду або аналогічні за розміром, або другий спинний плавець трохи більший, ніж перший, що...

Профорієнтаційна поїздка до Сасівської середньої школи 26.12.2015

9 грудня 2015 року співробітники біологічного факультету, а саме: доцент кафедри зоології Дикий І. В. та співробітники Зоологічного музею: завідувач Шидловський І. В. і зберігач фондів І категорії Затушевський А. Т., на чолі із завідувачем кафедри зоології професором Цариком Й. В. здійснили профорієнтаційну поїздку до Сасівської середньої школи, де колись давно, навчався професор. Для учнів і вчителів школи були представлені доповіді: загальна інформація про біологічний факультет, про історію кафедри зоології, про Антарктиду та антарктичні дослідження кафедри, про історію Зоологічного музею та його наукову роботу з вивчення міграцій і орієнтації птахів. Нижче наведено кілька фотографій цього науково-просвітнього заходу.

« 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 33 »